| EllutzaSatenutza a întrebat:

Un hack testat 100% pentru Grepolis stiti?

5 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Nu exista.

| Andreeaa_Andreea_1996 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/29206405/GrepolisUltimateBot_exe_rar/

Ultimul update la un bot de grepolis.
Ataca la secunda care este programat, poti pune 100 de atacuri si le va pune in aceeasi secunda.
Culege singur satele de tarani.
Are si optiune sa pui 10 cladiri la constructie si cand termina adauga noua constructie singur mai bun decat premium.
+alaram cand esti atacat ce poate fi conectata cu o aplicatie la telefon si va suna telefonul cand ai atacuri in felu asta poti fi pe faza oriunde te-ai afla.

| Tiberiu_Toma_1970 a răspuns:

Ellutza Hackuri pentru Grepolis nu exista, dar iti pot spune ca la Grepolis eu foloseam multe scripturi si acelea iti indeplinea functia de Premium si alte beneficii

| alinpop a răspuns:

Tiberiu_Toma_1970
ma poti inva si pe mine cum sa obtin premiu prin folosirea scripturilor te rog
...da-mi mesaj ca eu nu ma lasa sa iti trimit!