| HarleyQuinn a întrebat:

Un PC bun pentru gaming, dar și destul de ieftin?
Sunt cam varză când vine vorba de calculatoare și nu mă descurc singură să aleg un PC adecvat pentru gaming care să reziste la cele mai recente jocuri (nu contează dacă nu merg cu grafica la maxim), dar care în același timp să nu fie foarte scump.
Să fie de la eMAG sau Altex, de preferat. Lăsați-mi un link, vă rog.

7 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Https://goo.gl/MkqIIN
https://goo.gl/dxyOCR

Ți-aș fi făcut unul pe piese, dar dacă preferi de pe eMAG sau Altex merg și astea

| HarleyQuinn explică (pentru Gonrax):

Dacă ai timp, poți și să mi-l faci pe piese, te rog.
M-am gândit că ar fi mai bine să cer un PC "pre-built" de pe Altex sau eMAG (sau site-uri asemănătoare) în cazul în care cineva n-ar avea chef/ timp să pună piesele la un loc.

| Gonrax a răspuns (pentru HarleyQuinn):

Nu știu dacă o să-ți răspundă, și am zis degeaba că ți-aș fi făcut unul, că nu prea mă pricep :)))
Dar încearcă să-i ceri lui CPAElites
https://www.tpu.ro/utilizator/aafedo

| Mihai1810 a răspuns:

Ce inseamna sa nu fie scump? Ce buget ai?

| HarleyQuinn explică (pentru Mihai1810):

3000 de lei, cred.
Nu aș putea cumpăra unul care să coste vreo 4000-5000 sau mai mult.

| HarleyQuinn explică (pentru HarleyQuinn):

Maxim 3000 adică (dacă se mai depășește puțin nu cred că-i problemă).