| KbR a întrebat:

Un pic de ajutor...

Folosesc Google Chrome si am salvate la favorite cateva site-uri. Pe unul din ele, mai exact pe un forum am luat ban. Si acum nu pot sa ma loghez cu alt cont pentru ca apare doar contul vechi cu mesajul "ban..." si nu pot sa dau logout sau altceva. As vrea sa stiu cum fac sa numai ramana parola pe acel site sau sa sterg tot ce am facut pe site-ul ala, sa incep de la 0 pe acel site, ca si cum as dezinstala browserul ceea ce nu pot pentru ca am salvate niste chestii. Cu alt browser bineinteles ca ma pot loga, dar vreau cu GChrome. Astept un raspuns... multumesc si funda.

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

@wymy din moment ce el zice ca sa poate loga cu alt browser, de ce ar avea nevoie de hide my ip?
Incearca sa stergi cookiurile la chrome.

1 răspuns:
| wymy a răspuns:

Incearca sa instalezi Hide my ip ca sati schimbi ip-ul apoi incearca sa te inregistrezi si toate alea!
iata linkul pentru downloadul la Hide my ip:http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=45265&t=4&i=1 (Astepti 5 sec. cel mult 10 si iti apare tabela cu downlaod-ul )
Il instalezi si faci click pe hide my ip!
Daca nu reusesti incearca sa salvezi undeva intr-un folder tot ce ti-ai salvat in google chrome!
MULT SUCCES!