| dalea a întrebat:

Daca folosesc ca browser Google Chrome si vreau sa-mi reinstalez Windows-ul cum pot sa fac sa nu pierd siturile salvate la "favorite" in browser. Dar da ca se poate explica pe intelesul unui incepator.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Teo_6515 a răspuns:

Mergi la meniul in forma de cheie [dreapta sus] si alegi manager de marcaje. Ti se va deschide un tab nou cu toate "favorite-urile" tale. Dupa care apesi pe "organizati" si selectezi "exportati marcajele". Le salvezi oriunde vrei numai pe "C" NU [C fiind partitia cu windowsul]. Dupa ce ai reinstalat windowsul si chrome-ul, urmezi aceiasi pasi [meniul cheie-manager de marcaje-organizati] numai ca de aceasta data selectezi "importati marcajele", din locul unde le-ai salvat anterior.

Nu e greu de loc. Bafta. big grin