| anonim_4396 a întrebat:

Una tuturor. Deci am si eu o intrebare: Am casti dinacelea mari in care iti intra urechea, stiti voi cu burete. Eh, vreau sa le bah in spate ca sa pot vorbi prin ele la skype. Ma intreb daca imi iau alte casti dinacelea mici de intra in ureche si le pun pe sub acestea si le bag in boxa, in castile acestea mici o sa se auda si ce imi zice el prin skype si sunetul din joc? sau doar sunetul din joc? ca asa ar fi mai simplu as vb cu el prin microfonu de la castile mari si l-as auzi in cele mici odata cu muzica?

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

Nici o problema.Deci,daca ai casti cu microfon, inseamna ca vei avea doua mufe, una neagra si una roz probabil.Amandoua mufele vor fi bagate in unitate la culoarea respectiva.Negru pentru casti, iar roz pentru microfon.

8 răspunsuri:
| Kaennox a răspuns:

NU...cum naiba sa bagi casti mici sub cele mari? ...de ce ai face asta, usor poti da sunetul jocului mai usor si le auzi pe amndoua, daca nu am inteles bine ma scuzi, dar cam asta am inteles din ce spui tu big grin

| TeddyPaul a răspuns:

Sincer? Nu am inteles nimica din ce ai zis...

| Epigonul a răspuns:

Nu cred ca este posibila procedura pe care vrei sa o aplici laughing, dar poti folosi o singura pereche de casti, care sa aiba si microfon bineinteles.In timp ce te joci si vorbesti cu persoana respectiva.Bafta la fraguri laughing

| anonim_4396 explică (pentru Epigonul):

Deci cum pot sa fac la castile acelea cu microfon sa pot sa vb cu o persoana prin skype si sa si aud muzica ca nu prea am inteles big grin

| Epigonul a răspuns (pentru anonim_4396):

Te referi la muzica din joc,nu? Pur si simplu in timp ce te vei juca,vei putea si vorbi simultan, le vei auzi pe amandoua si jocul si vocea tovarasului tau.Dar persoana cu care intentionezi sa faci acest lucru, ea cum procedeaza? Nu ti-a spus? Oricum, ti-am explicat, nu e nici o inginerie.Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Epigonul):

Scuze ca iti mai pun o intrebare gen"noobish", dar nu prea le am cu din astea big grin deci mufa de la microfon o bag in boxa sau jos in unitate?

| anonim_4396 explică (pentru Epigonul):

Multumesc pentru raspuns, oricum o sa iti dau funda chair daca nu am reusit sa rezolv problema, pentru ca, eu am culorile Roz la microfon si Verde la casti. Problema e ca la boxe am aceeasi culoare ca la casti si in mufa verde sunt bagate boxele, deci nu pot sa bag si castige, doar microfonul. Oricum mersi mult pentru ajutor sad, ai funda de la mine happy

| Epigonul a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai in acest caz, atunci cand vrei sa te joci, scoti boxele, si-ti bagi castile cu microfonul, nu zic bine?

| Epigonul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici o problema.Deci,daca ai casti cu microfon, inseamna ca vei avea doua mufe, una neagra si una roz probabil.Amandoua mufele vor fi bagate in unitate la culoarea respectiva.Negru pentru casti, iar roz pentru microfon.