| Maria_Cristina_1999_FA9Q a întrebat:

Unde gasesc driver pentru placa video intregrata nVIDIA quadro fx?

Răspuns Câştigător
| SashaB a răspuns:

Buna simplu scrii pe google download slimdriver instalezi programul si iti cauta el automat!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pe site la Playboy? Da' NVIDIA.com nu te-a indemnat capshoru' ala frumos sa cauti?

| Maria_Cristina_1999_FA9Q explică (pentru KodrutZ):

Salut si tie. am cautat acolo la vremea respectiva, iar daca ma descurcam de una singura nu mai apelam la ajutorul comunitatii de aici. ironia ta-i de rahat. o seara buna

| KodrutZ a răspuns (pentru Maria_Cristina_1999_FA9Q):

Mdah, am auzit ca iti trebuie diploma de IT musai ca sa folosesti site-ul astora de la NVIDIA...