| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc paysafecard in Oradea

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

In sfarsit cineva din Oradea!
uite aici poti sa il comanzi online
http://www.paysafecard.com/......ysafecard/

si daca tot esti in Oradea am zi eu o intrebare:D
nu stiu ce varsta ai,insa,sper ca nu asa de mica incat sa nu sti ce inseamna!:P
am nevoie de un alergolog(medic care se ocupa cu alergiile) si nu am reusit sa gasesc unul bun!
as avea nevoie neaparat:Din afara de medicul Isoc Gabriel! e detestabil!
poate sti tu:D sau mama ta, nu stiu, ca eu nu am gasit:D
pls:*

| AndreiC13 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Auzi dar daca tu esti din Oradea in afara de plata online nu este magazin in Oradea de unde pot achizitiona? Cu alergologu stiu la ce te referi o sa iti raspund mai spre seara.

| AlinaaAli a răspuns (pentru AndreiC13):

Am un prieten care se ocupa cu asa ceva!
o s il intreb sa vad daca stie cevawinking

| AndreiC13 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Iti recomand sa mergi la spitalul sau la clinica Pelican chiar sri eu am fost la un doctor alergolog de acolo cei de acolo vorbesc frumos au rabdare sa iti explice intr-adevar ca e un pic mai scump dar nu e ca la spitalul judetean... si in + curatenie la maxim tongue daca o sa imi aduc aminte numele revin cu replay dar sa stii ca poti merge la clinica sau la spital sa te interesezi si intrebi la informatii sau la spital cum intri pe usa e un panou cu toti medicii...tongue

| AlinaaAli a răspuns (pentru AndreiC13):

La Pelican am vrut sa merg dar mi-a spus cineva ca medicul Isoc Gabriel e mai bun,nu stiu daca ai auzit de el,are cabinet acolo in Decebal, pe Castanelor!
am fost la el si sa comportat si oribil, ca un idiot! m-a avertizat cel care m-a trimis ca e mai arogant dar a intrecut orice limita! plus ca am bagat bani in el la fiecare consultatie si multe altele si nici nu m-a ajutat cu nimic!
mersi!
sper sa te pot ajuta si eu cu ce te intereseaza!

| AndreiC13 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Dap si o verisoara de-a mea a fost la Isoc dar e adevarat a spus si ea ca se comporta si trebuie sa ii bagi in buzunar mereu.dar la pelican dupa cum am spus e mai bun si rezultatele sunt bune.tongue si sa imi raspunzi te rog daca ai vorbit cu prietenu ala al tautongue

8 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna!
am vb si mi-a spus ca este ceva pe undeva prin Iosia!
nu era sigur! si maine isi intreaba amanta sa vadalaughing

| AndreiC13 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Sa okrolling on the floor sa imi zici apoi si merg unde zice ellaughing

| TheHellBoyHB a răspuns:

Toate magazinele Penny din oradea au PayPoint, mai poți lua de la Posta Romana sau la automatele ZebraPay