| Getter123 a întrebat:

de unde timp ma tot intreb,unde gasesc PaySafeCard in Oradea? Daca stiti unde pot gasi va rog sa imi raspundeti repede, vreau sa bag bani in Steam.Am auzit de la un prieten ca exista ceva in care exista optiunea Steam, cartele.etc.Bagi bani acolo si iti baga bani in Steam,in fine, am fost de curand la Kaufland si nu am vazut nimic.APP:stau in apropiere de Dragos Voda (daca exista PaySafeCard acolo).Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Silvia93 a răspuns:

Sunt tonomate unde gasesti paysafecard.
https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/

| Getter123 explică (pentru Silvia93):

Iti dau funda, dar daca ma uit dupa PaySafeCard pe google maps, nu vad nicaieri unde ar putea sa scrie "PaysafeCard"

| Silvia93 a răspuns (pentru Getter123):

Nu dai pe google maps, ti am dat unde sa dai
incearca aici pentru oradea
https://www.paysafecard.com/......e-vanzare/

| AFR81 a răspuns (pentru Getter123):

Ori mergi la acele "tonomate" (se gasesc in magazinele mari precum Profi, Billa si altele) si iti generezi tu singur un paysafecard introducand bani si scotand acel cod, ori mergi la orice paypoint din oras (alea de plateste lumea facturile la ele, chiar nu cred ca nu aveti prin Oradea) si o rogi pe cea de acolo sa iti scoata un paysafecard. Sumele sunt 25, 50, 100, 200. Iei codul si-l bagi unde vrei tu.

| Getter123 explică (pentru AFR81):

Exista ceva de genul chiar langa mine! "E un omulet cu scanner,de fapt e un aparat, cu acel scanner, mai precis laser iti scanezi factura si bagi bani in aparat".In spatele aparatului exista o doamna, dar nu stiu ce face, o sa intreb APP:omuletul e intr-o banca!

| Getter123 explică (pentru Silvia93):

Salut,da am observat ca exista unul in Carrefour,eu mai diseara merg in Carrefour, nu imi poti spune unde este aparatul, unde se afla, etc? Daca stii pe cineva care stie, te rog sa ma anunti!

| AFR81 a răspuns (pentru Getter123):

Nu m-ai inteles. Las-o asa.

| Getter123 explică (pentru AFR81):

Am gasit, multumesc anticipat!