| Leonard97 a întrebat:

Unde pot downloada episoade cu robotzi audio+video?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru audio.le cauti pe youtobe..mai deschizi o pagina cu google, dai search youtobe mp3.e unu cu albastru..primu sau al 2-lea..intri sa vezi care e mai simplu si cu albastru..si pui linkul acolo si ti le downloadeaza audio mp3..Pentru video iei de pe net programul Real Downloader cu care poti lua orice clip de pe youtobe..succes! and enjoy!

| Leonard97 explică (pentru anonim_4396):

Si cum activez Real downloader ca l-am downloadat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Leonard97):

Pai e activat. daca l-ai downloadat cauta-l in fisierul unde e, da-i dublu clic si ti-l instaleaza..atat trebuie facut ...si sus in dreapta clipurilor de pe youtobe iti va aparea download si ca sa le descarci apesi pe el.

3 răspunsuri:
| Leonard97 explică:

PS: FUNDA urgenta!