| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva niste dialoguri audio in franceza si sa le pot downloada ( audio nu video)

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Exista un site, francaisfacile.com, unde gasesti mii de exercitii de tot felul si pentru toate nivelurile, inclusiv dialoguri, animatii si alte chestii.Va trebui sa te inscrii iar, pentru a vedea animatiile, mi se pare ca trebuie sa downloadezi un programel. E pe site si e free. Vezi ca totul e in franceza acolo.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau ca si eu caut straight face imi dai si mie id-tu tau big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si eu caut :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...cauta pe dialoguri audio in franceza