| Quing a întrebat:

Unde pot gasi un centru de vanzare paysafecard in zona Unirii?

Răspuns Câştigător
| darius11 a răspuns:

Paysafecard se gaseste acum in reteaua Posta Romana. Platesti in numerar pe internet cu paysafecard la peste 3500 de website-uri.

2 răspunsuri:
| XeQt a răspuns:

La unirii nu se mai vand paysafecard incearca la reprezentata lor depe calea mosilor

| darius11 a răspuns (pentru XeQt):

Paysafecard se gaseste acum in reteaua Posta Romana. Platesti in numerar pe internet cu paysafecard la peste 3500 de website-uri.

| Quing explică:

Am gasit la Victorieilaughing