| Liviucu a întrebat:

Unde puii mei găsesc Cola Cherry sau Vanilla Cola în Suceava? Ştie cineva?

Răspuns Câştigător
| taineamea a răspuns:

Daca aveti Auchan acolo gasesti Cola Cherry. De Vanilla Cola n-am auzit si nici n-am vazut din pacate. Sper sa gasesti, spor! happy

| Liviucu explică (pentru taineamea):

Uite ca in Mall - Auchan nu am cautat intens. Am mai mers Mall (Iulius Mall) si doar de vreo 3 ori am poposit in Auchan si am halit ceva hamburgeri si am luat si suc dar nu am vazut. Mama cat de curios sunt cum este. Mor. Desi nu face bine deloc la stomac, as bea 2L de Cola rece de cirese ca aeru' pe asa canicula.

Cola Vanilla? Este si provoaca dependenta la cat este de bun si aromat. Cica. happy

| taineamea a răspuns (pentru Liviucu):

Cola Cherry e; a doza nu la sticla, cauta la raoinul unde sunt sucuri la doza sau chiar si bauturi alcoolice, eventual intrebi pe cineva de la raionul bauturi sigur gasesti aranjand marfa. La problemele tale cu stomacul ar trebui sa nu bei cola, pepsi sau alte sucuri neacidulate, hamburgeri, pizza si alte chestii de genul si ti-o spun ca un sfat prietenesc si medical. Sper totusi sa-ti placa Cola Cherry, daca gasesti si Cola Vanilla sa ma anunti ca sa mai caut si eu intens pe la mine prin oras big grin

| Liviucu explică (pentru taineamea):

Mai sa fie, uite cine-mi are mie grija. tongue big hug
Vreau doar sa beau pentru ca imi imaginez ca e teribil de bun. Cat despre stomac, mi s-a mai reglementat vad dar nu voi face abuz. Desi fac la munca destul, mananc numai hamburgeri, pizza comandata, placinta cu carne la farfurie, deci total nesanatos.
Te tin la curent cu sucul. Iar daca fac rost si e bun, o sa-ti fac in ciuda.batting eyelashes laughing

| Liviucu explică (pentru taineamea):

Hihi. Ieri am băut din Auchan. Au de ambele dar eu am prins doar de vanilie. Cică se vând ca pâinea cea caldă cele doua sortimente, mai ales dozele. Dar sunt foarte scumpe, 3.3 lei o doză...

6 răspunsuri:
| DarkyStar a răspuns:

Sa va spun cum puteti sa faceti rost de coca cola vanilla si mai usor. cumparati o sticla de coca cola normala la 2, 5L dizolvati 3 pliculete de zahar vanilat cu coca cola intr-un pahar si dupa aceea turnati in sticla ce ati dizolvat. si o sa aiba acelasi gust ca si coca cola vanilla :X:X am incercat eu si a iesit exact ca vanilla ^_^

| Justinian_Teodor_1990 a răspuns:

Nub.alert@yahoo.com daca va intereseaza sa cumparati coca cola vanillawinking