| rrrbeto95 a întrebat:

Unde gasesc coca-cola cherry/vanilla?

9 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Nu cred ca se gaseste in Romania...

| CautNume a răspuns:

Am baut de curand doar Coca-Cola Cherry, nu si Vanilla.
In Auchan gasesti sigur.In Auchan gasesti si 7up Cherry.

| rrrbeto95 explică:

Am vazut pe facebook, poze cu ambele variante si am crezut ca inca se gaseste si vanilla...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Coca-Cola_Vanilla

http://en.wikipedia.org/wiki/Coca-Cola_Cherry

Doar Cherry mai gasesti. Intreaba si in supermarketuri.

| Gabitech a răspuns:

Cola vanilla din cate stiu eu a fost o editie odata de mult..nu stiu daca se mai fabrica. Cola cherry poti gasi la auchan daca esti din Bucuresti sau la benzinarii in frigiderele cu sucuri. MOL, OMV daca nu ma insel.

| sarpeparsiv a răspuns:

Nu am baut nciodata Cola cherry, in schimb prin 2005 am baut coca cola vanilla era o bunatate, pe urma prin 2007-2008 am baut in Germania o sticla returnabila de 1, 5 litri de coca cola, chiar si acum imi aduc aminte ziua aia. Am dat de subiectu asta cautand pe net coca cola vanila, Daca sar gasi pe undeva asi cumpara imediat...

| sarpeparsiv a răspuns:

Am cumparat 1 sticla de 1 litru de coca cola normal, am bagat-o la frigider si am pus in ea 1 fiola de esenta de vanilie DR. OETKER, se apropiee destul de mult de originalul gust coca cola vanilla. MERITA INCERCAT!

| Justinian_Teodor_1990 a răspuns:

Daca vrei cola vanilla, nub.alert e idu si 6 lei e cutia... happy

| Deyu_2123 a răspuns:

Salut, in Romania nu cred ca este, daca chiar te'ar interesa este in franta.