| shurubeluuuu a întrebat:

URGENT!
buna tuturor!
am o mare rugaminte la voi.am descarcat cs 1.6 de pe warzone,il am in format.rar,si il joc de o saptamana,si imi e greu! as vrea un cod pentru el,pentru hadshoot!
stiu ca nu e corect,dar m-am saturat sa ma invinga orice copil!
am mai incercat sa descarc de pe net,dar nu merg,atunci cand dau run la setup-ul aim-ului, imi da eroare!
1)de unde descarc cod?
2)de ce imi da eroare?
3)e bine daca il las sub forma de arhiva?
cel mai complet raspuns, primeste funda!

1 răspuns:
| alii98 a răspuns:

Iti dau un sfat cum sa tintesti mai bine cu armele, in special M4A1,deci tragi cateva gloante rapid adica 3 gloante se face tinta mica si dai din nou si asa ai tinta mai mare