| CorinaAici a întrebat:

URGENT! DAU FUNDA! Heii, TPU! Pentru cei care stiu cat de cat sa editeze filme. Deci, am mai multe filmulete si as vrea sa le suprapun intr-unul singur. Stiti acele reclame sau ce or fii, in care sunt mai multi oameni in mai multe patratele si vorbesc? Adica sunt pusi deodata si ii arata pe toti de-odata. Sper ca ati inteles. Cum pot face asta? Cu ce program? Mersii! Funda si vot! :*

1 răspuns:
| xWeasel a răspuns:

Movie maker sau camtasia studio daca nu sti la le folosesti ma gasesti pe idu nevastuicool4ever@yahoo.com