| AlexVizitiu a întrebat:

URGENT! Nu pot sa mai deschid apropae nici un joc! Care ar putea fi susrsa problemei. Vreau sa adaug ca antivirusul {Bitdefender Internet Security 2013} detecteaza un joc ca fiind virus si nu ma lasa sa il deschid,chiar daca dezactivez antivirusul, jocul tot nu se deschide.La celelalte jocuri aceasta problema nu apare.Care ar putea fi susrsa problemei si cum o pot remedia?

2 răspunsuri:
| Sosetuta a răspuns:

Ai luat un keilogar si asi bate ala joc de tine

| seby4you a răspuns:

Ori ai luat keilogar ori chiar ai loat un virus si eu am downloadat candva un joc si din cauzu lui nu mai mergea restul-daca antivirusul tau nu are optiunea scanare totala ia-ti antivirusul avast si dai scanare totala siti gaseste ''vinovatul''. Sper ca te-am ajutat cu cvbig grin