| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Deci am o problema la windows7.Am loat un virus care imi deschide ad-uri(reclame)si imi ia foarte mult CPU.Imi deschide un proces Codec Setup so (pe care nu il pot inchide) Nu ma lasa sa fac nimic, sa joc ceva, sa deschid antivirusul si ma lasa doar sa intru pe net. P. S. antivirusul nu detecteaza probleme.cum scap de el? Apropo, raspundeti chiar daca cineva a mai raspuns deoarece s-ar putea ca raspunsul sa nu fie bun, multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| DamnedDark a răspuns:

Ai incercat o reformatare la hdd?

| MariusFlorentin1995 a răspuns:

Reinstaleaza windowsu si nu formata nimica doar repartitia in care ai windosu daca tot asa face format tot hdd