| DianaStefana a întrebat:

URGENT! Salut, cum ma pot deconecta de pe My talking Angela de pe facebook? Am dezinstalat aplicatia si tot aceeasi pisica, la lvl care il avem si inainte sa-l sterg din nou! Ce sa fac? Nu ma pot deconecta, din greseala a intrat pe facebook-ul tatalui meu! Ce as putea face sa ma deconectez si sa iau de la capat (adica de la lvl 0 sau 1) My talking Angela? Funda+ Vot+ Va voi ajuta la o intrebare de a voastra! =]

1 răspuns:
| deniidenisa187 a răspuns:

Apasă pe nivelul la care esti, apoi pe setări si sunt mai multe casute bifate. Apasa pe cea care zice ceva de Facebook si se deconecteaza.Si daca vrei sa o iei de la level 1 dezinstaleaza jocul si când îl instalezi din nou te întreabă daca vrei sa o iei de la level 1 sau nu.
Sper ca te-am ajutat...
fundita?