| CrushBoy89 a întrebat:

Urgent! Spuneti-mi si mie repede de ce nu-mi merge Counetr strike Global Offensive? Adica dupa ce l-am downloadat, am citit readme file.Scria in rusa.Am tradus si spunea sa pornesc aplicatia
VMware Workstation.Am asteptat,s-a instalat,dupa care vad ca s-a instalat VMware Workstation, nu CS global offensive...Chiar nu stiu ce as putea facecrying Va roooooooog! Ceva solutii?
Funda+vothappy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Uite aici http://www.youtube.com/watch?v=32qsz2wVYYo pentru mai multe detalii ID mihai. v977143

| CrushBoy89 explică (pentru xxxCARBONxxx):

Mai am nevoie de ceva ajutorbig grin Intra te rog pe messangerhappy

3 răspunsuri:
| VanHelsinG007 a răspuns:

Ai dat pe imaginea de pornire a cs-ului.de unde l-ai downloadat? cati gb are? ai cd keyul?

| canelosdavid a răspuns:

Shimba windows-ul