| korag41 a întrebat:

.Urgent va rog sa m-a Ajutati repede! Hei TPU eu joc de câțiva ani legate of legends... Cel mai probabil i-l știți si l-ați încercat dar eu sunt pasionat si vreau sa îmi duc pasiunea mai departe. Si întrebarea mea este. Eu încerc sa fac Ip sau rp mai repede dar este vreau si rp e cu bani am încercat diverse giveaway-URI si free codes for Ip and rp pana si hack dar de cele mai multe ori de fapt mereu trebuia câte un survey știți voi deala in care trebuie sa trimit nu stiu ce mesaj nu stiu unde si costa 4euro îmi puteți arată unde a putea găsii niște rp sau Ip gratis sau booster orice de genul dar fără survey sau măcar Spuneți-mi cum funcționează chestiile astea ca nu am încredere in ele nu știu cum funcționează si nu vreau sa m-a trezesc cu cine știe ce factura sau ca am contul golsi ori ce astfel de minciuna sau vad ca completez acel survey si nu se întâmpla nimic va rog frumos sa m-a Ajutați FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DanielComan a răspuns:

Nu exista hack pentru ip sau rp in league of legends. Tot ce vei gasi pe net sunt hack-uri sau virusi. Sfatul meu este sa nu mai cauti pentru ca iti vei virusa calculatorul. Daca vrei rp trebuie sa cumperi cu bani reali, iar pentru ip trebuie sa joci. Sper ca ti-am fost de ajutor. BAFTA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica joci de cativa ani...
Daca ai juca se cativa ani ai sti cum se numeste straight face