| Perfectu a întrebat:

A-ți observat acele hackeri care pretind ca funcționează cu acea plata (survey) de pe metin2... Vreau sa îmi spună și mie cineva dacă a încercat un hack de genul, și a plătit acei euro pe el și a mers...Cei care nu știu sa nu se amestece happy Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| i0oOoOo0 a răspuns:

Nu stiu la jocul tau dar am incercat odata pentru ca imi trebuia o parola, am platiy si apoi nu mergea pw... era o alta arhiva care spunea sa ma duc pe alt site sa fac alt survey... deci e o mare prostie. Parerea mea.