| anonim_4396 a întrebat:

Urgent, va rog sa raspundeti, sunt disperat, am instalat nfs shift thd pe telefonul meu android, si acesta mi-a dat eroare dar totusi s-a instalat ceva dar nu pot sa sterg nimic, mi-a ocupat toata memoria, avea 100 mb si mi--a ocupat toata memoria telefonului, si nici nu mai am ce sa sterg, cum gasesc sa sterg tampenia aia? unde? am cautat in tot telefonul, va rog ajutati-ma dau funda vot orice! crying

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Daca nu, intra in Setari si cauta ceva de genul Manager aplicatii acolo ar trebui sa vezi toate aplicatiile instalate pe telefon si spatiul pe care il ocupa.bafta

2 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Incearca sa-ti resetezi din meniu telefonul.

| RB26DETT a răspuns (pentru ﭿTroubledSoul):

Am aplicatii prea importante pe care le-am platit cu bani grei, nu pot chiar asa sa formatez memoria si nici macar nu vrea sa le puna pe card, am auzit multe intrebari pe TPU cum ca multi dupa ce si-au resetat telefonul li s-a stricat de tot. ps nu am prostii pe el doar gps de la iGO si m-a costat destul de mult sa cumpar harti si alte chestii

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru RB26DETT):

Daca nu, intra in Setari si cauta ceva de genul Manager aplicatii acolo ar trebui sa vezi toate aplicatiile instalate pe telefon si spatiul pe care il ocupa.bafta