| AntoniaEu a întrebat:

Ma puteti ajuta! Urgent...
Mi-am instalat un program in pc -zoner photo..si vreau sa il sterg, l-am cautat in pc si nu il gasesc
Cum naiba il sterg?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cu un program tip
revo uninstaller

| Cristian201 a răspuns:

Daca nu-l gasesti in folderul sursa, unde l-ai pus, atunci incearca sa-l cauti astfel :
Du-te pe start/settings/control pannel; Aici faci majoritatea setarilor. Dupa care cauti "Add or remove Programs". Dupa care il selectezi si ii dai remove, sau ce arewinking si astfel il dezinstalezi.
La cateva programe mai raman ceva fisiere in folderul sursa, si trebuie sterse manual. Cam atat; Eu n-am intampinat alte dificultati.

| AntoniaEu explică (pentru Cristian201):

Am incercat dar imi zice : Unistall has detected that Zoner pHoto Studio 16 is currently running.
Please close all instances of it now, then click Ok to continue, or Cancel to exit, apas Ok si nu merge crying
te rog ajuta-ma si spune-mi ce sa fac

| AntoniaEu explică (pentru Cristian201):

Gata,s-a sters mersi mult :*:*

| Cristian201 a răspuns (pentru AntoniaEu):

Imi pare bine sa aud asta! big hug... ti-as fi recomandat un prieten in IT altfel... big grin

| Irἶηochka a răspuns:

Te pot ajuta daca stii limba rusa in romana nu stiu sa-ti explic