| NightAngel_8574 a întrebat:

URGENT: Vreau sa fac un server de metin2... Am un fisier. vmc si trebuie sa ii dau Open With: si trebuie sa il deschid cu notepad. Notepad nu imi apare in lista de programa si nu stiu unde sa il gasesc in Program Files. Am Windows 7.

Răspuns Câştigător
| clautzuuboy20 a răspuns:

Deci in primul rand: Intri in Start (acolo jos.) si cauti notepad.
Dupa il pui pe desktop
Dupa dai click dreapta pe fisierul acela.dai open with.si dai pe browse.Intri pe desktop si selectezi Notepad.
Fundita?