| Pisoi_1585 a întrebat:

Urgenta! Am o problema cu calculatorul: cand il aprind, tinde de vreo 3-4 ori sa porneasca, precum dai 'o cheie' la masina, apoi dupa ce porneste, imi apare sus in colt, ca de obicei, numele placii video, dupa care imi apare imaginea neagra cu un 'underline' licarind in coltul ecranului, fara sa se mai auda 'beep' si sa incarce Windows-ul; Deci ramane negru! ce solutii ar fi?

2 răspunsuri:
| MyLoLiPoP a răspuns:

Ai luat ceva d p net cu virusi reinstaleazati compubig grin si o sa mearga

| just1puya a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows!