| Adi1987 a întrebat:

Va aparea GTA 6 pe disc pentru PS5 si XBOX in magazinele altex?

Răspuns Câştigător
| AlexisZLS a răspuns:

Nu pe un disc.dar pe mai multe da..cum este la GTA 5 pe PC..este impartit in 6 discuri parcalaughing

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu prea cred ca va avea vreo 100 de gb! Discurile sunt de domeniul trecutului!

| Adi1987 explică (pentru lpavel):

Dar gta 5 pentru ps5 este la altex

| lpavel a răspuns (pentru Adi1987):

Pai da 5 dar nu 6! 5-ul are niste cerinte ca merge pe orice rasnita de pc, de aceea a incaput pe un dvd! Sa nu te astepti ca si 6 va fi la fel!

| Adi1987 explică (pentru lpavel):

Pai si 5 are peste 100 de gb

| lpavel a răspuns (pentru Adi1987):

Instalat poate, dar neinstalat sigur nu are!

| lpavel a răspuns (pentru Adi1987):

Cum crezi ca incap 100 Gb pe un disc?

| AlexisZLS a răspuns (pentru lpavel):

Nu pe un disc.dar pe mai multe da..cum este la GTA 5 pe PC..este impartit in 6 discuri parcalaughing