| St3fanuTz a întrebat:

Va implor, raspundeti-mi la aceasta intrebare... cum pot si eu sa imi activez cfg? deci am cfg-ul, l-am pus in cstrike din folderul unde am instalat counter-strike 1.6 si cand dau exec taz.cfg imi zice : couldn't exec taz.cfg
PLS HELP ME! FUNDA

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Inseamna ca nu ai pus configul unde trebuie.

| St3fanuTz explică:

Pai se numste taz simplu nu cu litere mari... trebuie activat CUMVA?

| andreisdas23 a răspuns:

Verifica daca cfg-ul tau se numeste asa.De ex daca el se numeste TaZ.cfg si tu scrii taz.cfg nu o sa mearga.Scrie exeact. Daca nici asa nu merge inseamna ca ne e bune cfg-ul.Asa mi s-a intamplat si mie. Daca te-am ajutat te rog intra aici: www.ologeni-zone.forumz.ro si vezi ca e sus un buton cu inregistrare.Inregistreaza-te te rog.Pls