| mariusgudal1 a întrebat:

Va pot ruga si eu ceva :D? http://freeleaguecodes.net/ref?id=lcuc7uq1ro dati un click pe linkul acesta ca sa primesc codul de 10 dolari :D... daca vreti puteti si voi sa primiti free rp

2 răspunsuri:
| Claudiu155 a răspuns:

Ai incercat siteul, esti sigur ca merge. Nu cred ca Riot ar accepta sa ofere coduri in valoare de 10$ numai pentru niste clickuri... si in plus nu am vazut nici o semnatura de la riot sau ceva ce apartine in mod direct de riot in acel site. Eu zic ca e facatura. bafta!

| mariusgudal1 explică (pentru Claudiu155):

Un prieten a facut asta si mi-a si aratat big grin... iar aia 10 dolari ii faci pe vizite pe site. alta dovada ii ca au peste 400.000 likeuri pe facebook