| Edyiy a întrebat:

Vă rog ajutați-mă am instalat fifa 07 l-am crăcuit și scrie „Please insert the FIFA 07 play disc in to the drife and select retry. Select Cancel to quit out. "

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Poti sa joci FIFA 07 doar cu imaginea montata(daemon tool, power iso, windows image burner)...nici nu stiu de ce au mai bagat crack-ul daca nu mergelaughing

2 răspunsuri:
| ady4ever a răspuns:

Crackul nu-i bun dar daca ai cd il faci asa dai pe click dreapta si iti apare open with acoclo dai pe windows image burner

| JustRoBo a răspuns:

Crack-ul nu isi face efectul trebuie sa gasesti altul.