| FriendsShow a întrebat:

Cine raspunde primul bine funda+vot (please insert the fifa07 play disc in to the drive and select retry.select cancel to quit out. dc spune asta ieri mergea azi nucrying. ce s-a intamplat

6 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Monteaza imaginea de la joc in daemon tools si o sa iti mearga.

| EduardTPU a răspuns:

Pai ai crakul la el? Daca nu descarca-l (arata de obicei ca si icon-ul jocului) si copiaza-l acolo unde ai instalat jocul (de ex. C:computer/local disk(c)/program files/fifa2007.
Daca nu merge asa, atunci descarca programul asta:daemon tools lite4. 40 de aici(e gratis). Dupa ce l-ai instalat, te uiti dupa o iconita mica(un trasnet albastru in fundal alb) in partea dreapta jos, langa ceas, apoi dai clik dreapta pe ea, clik pe "dispozitive virtuale", apoi clik pe "dispozitiv 0(F), apoi clik "monteaza imag" de unde se deschide o fereastra, in acea fereastra de duci unde ai descarcat jocul, dai click pe ce iti apare in folder, si in final open. E posibil ca jocul sa fie sub forma unor mai multe arhive de aceeasi marime, dezarhivezi una singura, pentru, ca sa poti monta jocul.succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa copiez crack-ul in folderul unde ai instalat jocul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca daemon tools de aici si va merge sigur
http://onlyfree.ucoz.com/....../4-1-0-340

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut toatea astea si tot assa imi da
crying

| Razvan_Razvy_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai scoateti alt joc!