| l0cked a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, mi-am instalat fifa 07, si cand intru in el imi apare asta : Please insert the fifa 07 play disc in to the drive and select Retry. Select cancel to quit out.

Răspuns Câştigător
| CryFar a răspuns:

Intri in my computer/click dreapta pe fifa07 si open/dupa dai la crack/copy/paste in folderul unde ai instalat fifa si`l copy acolo bfthappy

3 răspunsuri:
| w7dragon a răspuns:

Trebuie sa ai CD in unitate si sa intri din crack

| Bobytza97 a răspuns:

Pai un lucru pe care il poti face arfi sa iti dawnloadezi fifa 07 ti-l pui pe CD dupa ce il instalezi cu tot cu crack. Daca nu merge contactati furnizori de cablu rolling on the floor

| l0cked explică:

Va multumesc, m-a ajutat coxo. ii multumesc mult.