| Sh_Athat_Caius_1995 a întrebat:

Va rog ajutati-ma
Azi dimineata am intrat pe counter strike 1.6 am un server jail break
azi cand am venit de la scoala am intrat pe cs am dat pe server ma scoate afara din server si scrie asa.Kicked : You are BANNED. Check your console.
ce e de facut

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ti-a dat cineva BAN. Vorbeste cu un admin sau daca ai acces la interfata serverului iti scoti BAN-ul.

| cozmiucm a răspuns:

Depinde daca ai cs warzone ai ban cat vrei asa daca vrei descarca-l si joaca cat vrei si cred ca ca sa nu mai ai ban trebuie sa te duci la forum si sa-i zici la un admin sau super moderator sa iti scoata banu si asa mai poti juca cat vrei

SPER CA TE AM AJUTAThee hee)))))