| mihai2019 a întrebat:

As dori si eu un Server de Counter Strike mod Jail Break gata facut, dau funda!

4 răspunsuri:
| ChangeName a răspuns:

Daca vrei iti fac eu server orice mod personalizat cu orice plugine vrei pe el...
Ti-l pot face exact cum vrei tu.

| mihai2019 explică (pentru ChangeName):

Adauga pe skype: mihaiboss123, mess: dark_mafiot123@yahoo.com

| ChangeName a răspuns (pentru mihai2019):

Skipe nu am si mesu nu-mi merge.Dar intru pe mess de pe mail.Problema e ca nu stiu cum sa dau add de pe mail. Asa ca da-mi tu la id-ul r.cretescu.
Vorbim acolo.
Sa-mi spui ce vrei sa-ti pun pe el.
Si cam ce plugine ai vrea.
Si pentru un pret iti pot da serverul meu la care eu vreau sa renunt(este hostat) are playeri pe el dar este mod clasic.dar iti pot instala pe el daca vrei oricare din urmatoarele moduri:
CLAN WAR
CLASSIC
DEATHRUN
FURIEN
HNS
JAILBREAK
Kreedz [KZ]
SURF

Inclusiv DOWNLOAD URL CS 1.6 plus protectie anti flood.

| sEusebiu a răspuns:

Incearca jb.freakz.ro si de acolo du-te in cstrike si poti lua de acolo continutul serverului.Serverul e pe romana apropo.
Nu uita de funda promisa tongue