| dude_1854 a întrebat:

Buna TPU in counter strike 1.6 romania v2.0 intru pe un server de deathrun imi apare asa: you are BANNED check you console ce inseamna FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VIRU a răspuns:

Ai primit ban. Posibil ai folosit coduri sau ai folosit un limbaj vulgar.

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Ai primit ban (banare- nu mai poti intra pe acel server ). Daca vrei sa intri pe acel server incearca sa intri pe un alt nume sau sa folosesti un cont mai vechi. Bafta!

| icsbooy a răspuns:

Sal...poti sa imi dai si mie link de unde l'ai descarcat? sau macar arhiva de la tine din pc big grin.ca am cautat tot GOOGLE'u si e sters peste tot id: virtual.boy21 daca vrei s ma ajuti tongue

| Draqos a răspuns:

Poate avea vac secure si u cu codu PFFF COD sau are ceva consola