| 4everyou a întrebat:

Va rog ajutati-ma cu un server de metin imi apare o eroare cand intru in client si dau start la adresa aalexboss@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| BeCrazy a răspuns:

Cel mai bun metin pe care l-am jucat e metin2mage e francez dar 90% sunt romani deci ai cu cine vorbi.E ft bun daca vrei apuca-te faci in 3 zile 250. Sper ca ti-am fost de folos

| 4everyou explică (pentru BeCrazy):

Mda dar eu am vrut o explicatie de ce imi da eroare la serverul meu cand intru in client si dau start dar e greseala mea

3 răspunsuri:
| 4everyou explică:

Ok o sa incerc

| 4everyou explică:

Oricum e ff bun raspunsul dar nu m-am explicat bine am vrut sa spun ca la serverul meu mi-a dat eroare cand dau start la client scuze