| toculetz a întrebat:

Va rog. ajutati-ma la metin2. orice metin...nu ma lasa sa intru in el zice device in log sau ceva de genu si nu merge sa intru nici in config. ce are dau funda pls

Răspuns Câştigător
| Bebe_9747 a răspuns:

Metinul nu e virusat, am jucat o gramada si nu am avut nici o problema, posibil sa ai u vreun virus in calc, sau sa nu se fi luat cum trebuie serverele. incearca metin2classic.eubit.net. s-a deschis acum nou, vezi poate iti place, are rate bune si itemele in shop-uri. fiind deschis nou am vazut ca si GMeii au timp de playeri... daca nu iti merge ai o adresa de contact acolo mess: metin2.classic dac anul ma insel si vezi poate reusesti sa fi lamurit.

1 răspuns:
| NowRelax a răspuns:

Trebuie sa cauti alt un antivirus foarte bun de exemplu avir pentru ca metin2 e virusat asa mi s-a intamplat si mie apoi am instalat avira si vuala a mers metinul Bafta la joc!