| MagicalDirector a întrebat:

Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac cand intru pe google uitati ce imi apare si nu stiu ce i-am facut fiindca nu ma lasa sa intru nici pe facebook nici pe youtube pe nimica uitati ce imi apare :

Nu se poate efectua conexiunea la site-ul www.google.ro autentic

Există ceva care interferează în acest moment cu conexiunea dvs. sigură la www.google.ro.

Încercați să reîncărcați această pagină peste câteva minute sau după ce ați comutat la altă rețea. Dacă v-ați conectat recent la o rețea Wi-Fi nouă, finalizați conectarea înainte de reîncărcarea paginii.

Dacă accesați www.google.ro în acest moment, este posibil să permiteți accesul unui atacator la informațiile dvs. private. Pentru a vă proteja confidențialitatea, Chrome nu va încărca pagina decât după ce va putea stabili o conexiune sigură la site-ul www.google.ro autentic.( si la https imi este taiat cu o linie rosie)

2 răspunsuri:
| OvidiuDrg a răspuns:

Nu stiu ce dracu' are chrome...imi apare la fel si mie acum, pe mozzila dau sa se adauge la exceptii, o fi o eroare ceva...

| OvidiuDrg a răspuns:

Pe facebook si orice alt site pot intra pe chrome...pe google nu, cred ca e de la hostul lor.