| Gabryyellaa a întrebat:

Va rog ajutati-ma repede dau funda daca imi zice cineva de ce imi da eroare la server (Metin2 Regal) Desi celorlalti le merge? Tot imi arata eroare desi prietenilor le merge serv sad :'( DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Poate sa fie de la servar (Bug Login)? (daca zici ca la prieteni tai merge inseamna ca nu-i asta.

2 Problema ori este foarte mare lag pe servar si te deconecteaza din cauza asta sau este un bug in acel loc?

3 Poate sa fie de la conexiunea de la internet daca ai o viteza mica nu te poti conecta?

4 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Eroare?
Poate sa apara orice eroare asa daca nu detaliez sau nu ne zici ce eroare noi de unde sa stim ce problema ai.
Zici ca la ceilalti/prieteni le merg si la tine nu iti merge (detalieaza sau fa un print)?

| Gabryyellaa explică (pentru DragomirMihail2020):

Pai cand dau Enter sa intru cu, caracterul in joc ma scoate si imi arata eroare la server sad si nimeni nu stie de ce