| aragon90 a întrebat:

va rog ajutati-ma sa-mi fac caracterul la vamos metin2 sa fiu mai rezistent la magii si sa dau mai puternic spuneti-mi ce sa cmpar setturi ce-o fi fundita

4 răspunsuri:
| zehir a răspuns:

Acum nu stiu cum este serverul dar:
1. daca are bonusuri 6/7 bagi rezistenta war/sura/ninja, si la cele normale bagi rezistenta magie pe coif, armura, bratara, incerci sa bagi rezistenta foc, rezistenta sabie/ 2 maini/ pumnal/ sageti. si pentru DMG pune Tarie( daca esti war) flex+ tarie(ninja) flex+int(sura).
daca nu sunt bonus 6/7, bagi rezistenta magie pe coif, armura, bratara, incerci sa bagi rezistenta foc, rezistenta sabie/ 2 maini/ pumnal/ sageti. si pentru DMG pune Tarie( daca esti war) flex+ tarie(ninja) flex+int(sura) si sa pui SEMI OM pe arma, coif, bratara, cercei happy

| aragon90 explică (pentru zehir):

Si cum fac toate astea ca nu-s foarte expert la metin sunt bunicel id meu este cezar_super da-mi buzz siti raspund sa ma ajuti te rog sau da-mi un metin2 pe carel joci tu e mai bine asa ca sa ma ajuti acolo daca joci da

| zehir a răspuns (pentru aragon90):

Pai eu nu mai joc metin de 2-3 luni, dar oricum inca mai stiu sa fac itemele, pai incerci si pui bonusurile pe iteme, vezi si u, ca daca iti zice cineva pune pune aia inveti asa si dupa cand te bate cineva zici "dc ma bate ca am facut cum a zis ala" asa pui bns pe iteme vezi cum merge, mai schimbi mai vezi si tot asa happy

| alexonciu a răspuns:

Dc nu pot sa fac cont pe vamosMt2? cine stie add alexonciu29winking