| Duplava_Leon_1999 a întrebat:

Va rog ajutatim ....cum sa trec misia din gta san andres ..ma duc la misia w si scrie ca trebuie si ma pregatesc.da nu stiu de ce si ma pregatesc.Dau funda va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Nerd³ a răspuns:

Te referi la misiunea cand joci un joc cu Woody (parca asa il chema) Si pierzi?
Daca da atunci introdu codul asta (daca vrei sa o faci rapid)
CVWKXAM
Iar daca nu vrei cu cheats, te duci in apa si stai la fund cat mai mult timp posibil, pana iti creste skil-ul de stat sub apal. Misiunea se va debloca si tu vei putea juca. Bafta!