| 11Decembrie a întrebat:

Va rog ajutor! Vreau nume de jocuri.

6 răspunsuri:
| ComputerGeek a răspuns:

Cauta aici www.top-mmo.net sunt mai multe categorii din care poti sa iti alegi!

| Danutdanut100 a răspuns:

Eu as zice sa incerci jocu` King of Kings 3 e frumos faci repede nivelele ( eu numa de o zi si am lv 11 )daca` faci prima misiune iti da o zana e ceva gen perfect world international sper ca te-am ajutat si daca nu iti place jocu` uite site-ul asta : http://mmohuts.com/

| RazvA_4621 a răspuns:

Matt Hoffman`s Pro BMX.
Battle of the Immortals.
Counter Strike Condition Zero.
Shake and Fidget (online).

| DRAGONBOSS a răspuns:

Perfect world (pwi)

| 11Decembrie explică:

Wow sunt multe si super mersi!

| Roby_9768 a răspuns:

Mafia 2, GTA IV, Fifa 11, Just Cause 2, Call Of Duty Black Ops, Medal Of Honor, Crysis 2,