| yoyogang a întrebat:

Va rog cine imi poate oferi numarul de card si codul de la un card visa sau mastercard sa pot sa-mi iau jocuri de pe Steam si platesc cu euro pe telefon in Orange. Va rog cine poate. Platesc de cat cumpar. Va rog eu mult.

2 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Daca am mai vazut... big grin, sunte'ti nebuni oamenilor.

| AgathaRo a răspuns:

OMFG :O Cum sa ne donam combinatia de la seif unui necunoscut. In primul rand ramane salvat pe contul de steam datele cardului. Nimeni nu iti va oferi asemenea informatii confidentiale. Deschide-ti cont + card si spor la cumparaturi.