| iLeón a întrebat:

Va rog , cine stie niste coduri la WWE '12 pentru a debloca superstaruri/centuri/arene? Va rog frumos sa spuneti orice cod in afara de "OhHellYeah!" fiindca il am deja . (V-am dat si eu un cod acum, dati-mi si mie unul va rog big grin )

2 răspunsuri:
| Zamfir_Adonis_1997 a răspuns:

Esti sigur ca vrei? Codurile le ai doar dupa o perioada de joc daca iesi si intri iar bagi iar codurile si tot asa eu te sfatuiesc daca te joci pe pc sa iei un emulator cu tot 100% salvarile si daca pe cosole xbox ps3 fan axxes pentru wii nu prea stiu.

| iLeón explică (pentru Zamfir_Adonis_1997):

Ba nu. Coduri pe WWE 12 inseamna coduri care deblocheaza lucruri(nu hack sau gen de asta) Raman mereu