| AndreiRadu00 a întrebat:

Va rog cineva care stie cum sa puna un server de metin pe un client fara mc va rog spuneti-mi

5 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Trebe sa corespunda clientele cu mc pentru serverele 2007 si celelalte fara mc merg aproape cu orce client in afara de cel cu mc.

| AndreiRadu00 explică (pentru IFlorin97):

Dar cum il fac eu am incercat sa bag codul de la mysql acolo in root dar nu imi merge

| IFlorin97 a răspuns (pentru AndreiRadu00):

Daca modifici doar ipurile din root nu are cum sa nu mearga, daca ai nevoie de ajutor cum se foloseste programele de editarea clientului te pot ajuta.

| AndreiRadu00 explică (pentru IFlorin97):

Eu am programul de decriptare si stiu sa folosesc am bagat mysql care l-am bagat in server si cu.100 la urma dar am azut ca ip vechi nu avea.100

| IFlorin97 a răspuns (pentru AndreiRadu00):

Nu avea.100 ca pe host nu e cu.100 la sfarsit.