| Diiiaaaa a întrebat:

Va rog dati-mi si mie un metin cu rate foarte mari cu arme si armuri epice sa fie pvm-pvp in afara de mt2mage, mt2revomondial dau funda:X:X:X

Răspuns Câştigător
| FlorinDGF a răspuns:

Cea ce cauti este metin2 energy sv tradus 100% in romana lvl max 250 arme armuri epice 2011-2012 ratele sunt de 500%dar cresti ff repede de la lvl 95 pana la lvl 100 cresti mai greu iar dupa in 2 zile ai 235;)
Site: http://energymetin2.com/index.php?s=chat
Funda? :D

| Diiiaaaa explică (pentru FlorinDGF):

Tu joci pe metin2 energy? daca joci spune-mi cum te pot gasi in joc ce nume aihappy

1 răspuns: