| Alex5620 a întrebat:

Dati-mi si mie un metin 2 cu kinguri,arme epice, lacrima cerului la magazinul general, negustorul de arme sau negustorul de armuri! Dau fundita

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

EnergyMetin2,metin2rospeed,Metin 2 united, earth, europe, lunaris-online plZz Fundita?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

"HammerMT2. Server PvP. Online 24/24. Nivel instant 255 si skilluri P. Toate itemele noi 1 yang. Mounturi noi. Server de durata fiind deschis de mai mult de 1 an. Va asteptam! http://www.hammerm2.com" FunDa PlzZ:o3

| Alex5620 explică (pentru SongokuJR):

Situ asta il stiam scuze. Unul pvm nu stii?