| pufindonm2 a întrebat:

Va rog, dati-mi un metin2 calumea cu rate faine cu perle fain si din astea necesare la + in magazin va rog ce-l care merge si imi placeprimeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| WeWantEdge a răspuns:

Earth metin2 un svr pvm frumos militar din prima si iteme la shop daca vrei svr pvp iti recomand Hammer mt2 daca nu iti plac astea 2 uite aici cateva:metin2 heart, metin2gx, metin2 guabina, metin2 United, meitn2 fun, si metin 2 tim sper ca ti-am fost de ajutor... Funda?big grin

| bosultau a răspuns (pentru WeWantEdge):

Apoloo metin2 e tare ai tot la magazin king si costa putin tias recomanda si vamos si eu usor ati dau contul meu daca vr pe amndoua raspund la id florinel_avatar si ati zic si metin2 oficial si singapore e tare rau si metin2 supreme e misto rau http://mt2supreme.info/

1 răspuns: