| EvilCrepeerMC a întrebat:

VA ROG DIN SUFLET! Cum rezolv la Minecraft server Bukkit?
Cand vreau sa intru cu ip meu de adresa imi zice Failed To bind To Port cum rezolv asta VA ROG SA IMI SPUNETI sunt disperat de viata

2 răspunsuri:
| torturatu a răspuns:

Ai cumva router? Daca ai trebuie sa ai hamachi ca sa iti functioneze serverul(uite aici un mic tutorial cum sa faci : http://www.youtube.com/watch?v=XFN3XL7QsRQ )
La un server de tekkit iti trebuie cel putin 1 GB pe Ram ca sa iti mearga.
Deci daca nu ai gasesteti un server tare and have some realy good fun. P.S. Sper ca te-am ajutat. (FUNDITA :?)

| 21BoBy21 a răspuns:

Am jucat si eu acum un an mi s-a intamplat si mie asta dar i-am dat unistal si apoi l-am instalat iarasi. apoi mi-a mers.