| Picaciu2 a întrebat:

Am server de minecraft 1.5.1 bukkit si cand dau la run.bat imi scrie: "[WARNING] **** FAILED TO BIND PORT!" si mai scrie "[WARNING] Pheraps a server is aleardy running on that port?" Ce ma fac? Dau funda*!

Răspuns Câştigător
| IceVirus a răspuns:

Ip tau, de la conving nu este valabil. Adica folosesti alt IP (sau l-ai scris gresit), mergi in fisierul unde ai sv si cauta configurari, intra pe sie: http://adresameaip.go4it.ro/ si copie IP. Cu alte cuvinte, deschide fisierul conving, si unde scrie ip = punteti IP

| Picaciu2 explică (pentru IceVirus):

Iti multumesc frumos

1 răspuns: