| vasytavy a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma, de fiecare data cand downloadez un metin2 si dupa ce sa downloadat si intru in launcherul/exe-ul lui imi apare cacatu' asta :( :

http://imageshack.us/photo/my-images/13/2222222222z.png/

Dar sa va mai spun cv... uitati : pe metin2 ro imi merge, imi intra fara probleme dar pe private nu intra...:(

dau funda celui care ma ajuta...

Răspuns Câştigător
| iusy98 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul si o sa iti mearga, altfel te chinui degeaba. Funda?

| vasytavy explică (pentru iusy98):

Ai primit o funda de la mine, asta mi-au spus foarte multi! Multumesc.

Love you.

1 răspuns: